Αίτημα για τη διενέργεια νεκροψίας στο άτυχο ζωάκι που εγκαταλήφθηκε να πεθάνει στο κυνοκομείο του Δήμου Άρτας, καταθέτουμε μέσω της δικηγόρου μας, Έλενας Αρβανίτη.
Εναλλακτικά, ζητάμε να μας παραδοθεί η σορός του ζώου προκειμένου να διερευνηθούν τα αίτια του θανάτου του και να προβούμε στις αναγκαίες νομικές ενέργειες κατά υπευθύνων.
![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![✴️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1.5/16/2734.png)
![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
![⚠️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1.5/16/26a0.png)
![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc9/1.5/16/1f536.png)
Το σχετικό δημοσίευμα με την ιστορία του ζώου : https://www.zoosos.gr/arta-afisan-paralyto-skylo…/…